Betpas 5000 TL Blackjack Ödül Havuzu

0

Casino oyunları ile her zaman en büyük farkı ortaya koyan ve üyelerinin önemli kazançlar elde etmesini mümkün hale getiren Betpas ile sizlerde hayallerinize daha kısa sürede ulaşacaksınız. Kazandıran fırsatlara yenileri eklenmeye devam ediyor. Son olarak Blackjack tutkunlarını harika bir deneyim bekliyor. Her hafta en yüksek çevrimi yaparak, 5000 TL tutarındaki toplam ödülden payınızı alabilirsiniz. Oldukça yüksek kazandırma seçenekleri ile beklentilerinizi karşılayacak olan sonuçları bulabileceksiniz. Betpas 5000 TL Blackjack ödül havuzundan yararlanmak için en yüksek çevrimi yapmanız yeterli olacak. Bu ayrıcalığı sizlerde keyifle değerlendirebilirsiniz.

Bonus Nasıl Talep Edilir?

Mayıs ayı boyunca her hafta Blackjack oyunlarında en yüksek çevrimi yapan 10 kişiden biri olun. Bu sayede bonusu almaya hak kazanacaksınız. Her hafta yeniden başlayacak olan oyun sürecinin keyfini çıkarın. Blackjack ile unutulmayacak bir deneyim yaşarken, kazançlarınıza bir yenisini daha ekleme şansı bulacaksınız. Peki, bu 5000 TL değerindeki toplam ödül havuzundan payınıza düşen miktar ne kadar olacak?

İşte Kazanılacak Ödüller:

  1. 2000 TL
  2. 800
  3. 400
  4. 300
  5. 300
  6. 300
  7. 300
  8. 200
  9. 200
  10. 200

Ödüller yedi gün üzerinden hesaplamaktadır. 1 Mayıs gününden itibaren 8 Mayıs – 15 Mayıs – 22 Mayıs – 29 Mayıs tarihlerinde listedeki isimlere yani en çok çevrimi yapan kişilere promosyon detaylarından ulaşabileceksiniz.

Kaçırılmayacak Fırsatlar Sizi Bekliyor

Her Betpas üyesini birbirinden değerli birçok fırsat bekliyor. Kazanmanızı kolay hale getirecek olan imkanlar ile tanışmak için yerinizi alın. Mükemmel bir deneyim için doğru yerdesiniz. Kazanma şansınızı artıracak olan fırsatlar ile en iyi sonucu alacaksınız. Hazırlanan bonuslar sayesinde kazançlarınızı artırma şansı bulacaksınız. Bir arada bulacaklarınız ile beraber beğeninizi kazanacak olan hizmetlere ulaşabilirsiniz. Şimdi en iyi hizmet standartları ile tanışmak için doğru adrestesiniz. Hemen Betpas Blackjack oyunlarının heyecanını yaşamaya başlayabilirsiniz. Kazandıkça daha çok kazanmak isteyeceksiniz.

Share.

About Author

Leave A Reply