Betpas Mobil Uygulaması Artık Telefonunuzda

0

Şuandan itibaren tüm işlemlerinizi telefonunuzu aracılığı ile de yapabileceksiniz. Tüm Betpas kullanıcıları artık akıllı telefonlarına uygulamayı yükleyebilirler. Bu sayede bilgisayarda yapmış oldukları bütün işlemleri herhangi bir kısıtlama olmadan mobil üzerinden de yapabileceksiniz. Herhangi bir sorunun olmaması yani sistem stabilizesinin kusursuz biçimde sağlanması ile beraber işlemlerinizi daha kolay biçimde gerçekleştirebiliyor olacaksınız. Yapmanız gereken işlemler son derece kolay olurken, yazımızda adım adım neler yapmanız gerektiğini de bulabileceksiniz. İOS işletim sistemine sahip olan telefonlarda şu sıralamayı takip etmelisiniz.

  1. Kullanmakta olduğun iPhone telefondan safari uygulamasını açın.
  2. Betpas uygulamasını ziyaret edin. İOS hemen botunu sizi karşılayacak. Bu butona basın.
  3. Açılacak pencere üzerinden İOS için “indir” butonuna basmanız gerekecek.
  4. İndir dedikten sonra sayda İOS için “paylaş” butonuna basın
  5. Ardından İPhone uygulamasını ana ekrana ekleyin butonuna basın.
  6. Son olarak ise açılan pencereden ekle butonuna basmalısınız.
  7. Tüm işlemleriniz tamamlanmış ve Betpas uygulaması telefon menü ekranınıza eklenmiş olacak.

Tüm Telefon Modelleri İçin Uyumlu Uygulama

İOS işletim sistemine sahip olan telefonlar için yukarıda sıraladığınız uygulamayı kullandığınız sorunsuz biçimde kullanmaya başlayabileceksiniz. Android işletim sistemine sahip olan bir telefon için yapmanız gerekenlerin çok daha kolay olduğunu belirtelim. Sistemi telefonunuz için hayata geçirdiğiniz andan itibaren tüm işleklerinizi daha hızlı biçimde gerçekleştirebileceksiniz. Buna ek olarak ise bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, heyecana ortak olabileceksiniz. Böylelikle kazanmaya her yerden devam edebileceksiniz. Yapamadığınız tek işlem dahi olmayacak.

Uygulamayı Kullanarak Para Çekme Talimatı Verebileceksiniz

Mobilden hesabınızı kontrol etmenin sizlere getirdiği birçok rahatlık olacak. Kanepe uzanırken bile yüksek bahisleri kuponunuza ekleyebilecek ve tüm yaşanan heyecanın en önünde yerinizi alabileceksiniz. Sizi avantajlı kılacak olan hizmet standartlarına ek olarak yenileri de ekleniyor. beylikle mobil uygulama üzerinden para çekme veya para yatırma talimatı vermenin de aslında mümkün olduğunu göreceksiniz. Yani zahmet gerektirmeyen işlemler sayesinde istediklerinizi daima hızla gerçekleştirebileceksiniz. Bu nedenle artan kaliteden en iyi biçimde yararlanmış olacaksınız.

Share.

About Author

Leave A Reply