Betpas Ödeme Seçenekleri

0

Üye olan kullanıcılarında üye olmak isteyen kullanıcılarında en çok merak ettiği konulardan biri olarak para çekme işlemlerinin nasıl olduğu gelir. Bu durum herkesin kolaylıkla faydalanabilmesi adına çeşitlilik göstermektedir. Ancak tümü için yüksek hız ve güven ortak özelliktir. Kazandıklarınızı hesabınıza aktarmak için oldukça değerli fırsatlardan yararlanmaya başlayacaksınız. Sizi ayrıcalıklı kılacak olan en önemli şeyin kazandıklarınızı sorunsuzca çekebileceğiniz olduğunu söyleyebiliriz. Böylelikle piyasadaki pek çok sorunlu siteden kurtulmuş olacaksınız.

Tüm İşlemler Şu Şekilde Sıralanmaktadır

Para çekme işlemlerini tamamlarken, yararlanacağınız işlemle şu şekilde sıralanmaktadır:

Banka Havalesi ile Para Çekme: Havale yöntemimiz ile hafta içi ve hafta sonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

Papara ile Para Çekme: Papara yöntemimiz ile hafta içi ve hafta sonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

TL Nakit ile Para Çekme: TL Nakit yöntemimiz ile hafta içi ve hafta sonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

E-Para Bozdur ile Para Çekme: Eparabozdur yöntemimiz ile hafta içi ve hafta sonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

Ecopayz ile Para Çekme: Ecopayz yöntemimiz ile hafta içi ve hafta sonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

Neteller ile Para Çekme: Neteller yöntemimiz ile hafta içi ve hafta sonu 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.

Hepsinden Kolayca Faydalanabileceksiniz

Sunulan tüm alternatif yöntemleri avantajlı biçimde kullanabilirsiniz. Sizi memnun edecek olan imkânları bir arada bulacaksınız. Yapacağınız işlemler hiçbir sorun ile karşılaşmamanın güvencesi veriliyor. Yararlanmaya başlayacaklarınızın hızı ve kalitesinin sizi tam anlamıyla memnun edeceğine emin olabilirsiniz. Sizin de vazgeçilmeziniz olacak adreste beklentilerinizi tümüyle karşılanacak.

Share.

About Author

Leave A Reply