Betpas Yeni Üyeleri İçin 600 TL Hoş Geldin Bonusu

0

En çok kazandıran bahis adresleri arasında daima kendisine ilk sıralarda yer bulan Betpas, yeni üye olmayı düşünenler içinde önemli ayrıcalıklar getiriyor. Bunlardan biride şimdi hoş geldin bonusu oluyor. Betpas içeriklerini en güzel şekilde keşfetmek ve deneyimlemek için hoş geldin bonusunu kullanabileceksiniz. Hatta bu sayede çok önemli kazançlar elde edebileceksiniz. 600 TL’ye varan bonus imkânı sayesinde unutulmayacak fırsatlar sizinle olacak. 14 gün içinde yapacağınız ilk iki yatırımdan bu kadar gelir elde edebiliyor olmanın tadını çıkarın. Gelirinizi katlayacak olmanızın getirdiği avantajlar ile unutulmayacak bir deneyim yaşama şansı bulacaksınız.

Bonusu Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Son derece kolay birkaç adımın ardından hak ettiğiniz bonusu alabileceksiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek, sizlerde 14 gün içinde yapacağınız ilk iki yatırımdan 600 TL’ye kadar bonus kazanabileceksiniz.

Yatırımını Yap.

İlk olarak yatırımınızı yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan para yatırma sekmesine gelin. Burada sizi karşılayan yatırma yöntemleri arasından dilediğinizi seçin. Herhangi bir kısıtlama bulunmuyor.

300 TL’YE Kadar %100 Bonus Kazan!

Yapacağınız ilk yatırıma özel olarak %100 oranında hoş geldin bonusu kazanacaksınız. 300 TL’ye kadar yapacağınız işlemden bu oranda bonus kazanmak, tam anlamıyla paranızı doğrudan ikiye katlamak, anlamına geliyor.

14 Gün İçinde 2. Ödemeni Yap.

İlk yatırımınızın ardından 14 gün içinde yapacağınız 2. Yatırım için yeniden %100 oranında bonus almaya hak kazanacaksınız. Aynı şekilde 300 TL’ye kadar geçerli olan hizmet sayesinde yatırımınızı bir kez daha ikiye katlama şansı bulacaksınız.

Bonusunu Talep Et.

Peki, yatırımlarınızın ardından bonusunuzu nasıl alacaksınız. İlk ve en önemli adımı tamamladıktan sonra geriş çok kısa bir sürede tamamlanıyor. Sağ alt köşede yer alan destek bölümüne gelin. Burada sizlere hizmet vermek için 7/24 aralıksız bekleyen müşteri temsilcisinden bonusunuzu talep edin. Çok kısa sürede hak ettiğiniz gelirin hesabınıza tanımlanmış olduğunu göreceksiniz.

Share.

About Author

Leave A Reply